Zostań programistą!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Zapraszamy również na spotkanie orientacyjne, na którym opowiemy więcej o naszych kursach i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące kursu.

O programowaniu
Ile zarabia programista C#?

Zarobki juniora zaczynają się od 6 000 zł brutto, bardziej  doświadczony programista może zarabiać około 13 000 zł brutto, natomiast zarobki eksperta to około 18 000 zł brutto 
Zobacz oferty pracy oraz aktualne stawki: https://zarobki.it/raport/c-sharp

Czy po kursie ktoś mnie przyjmie do pracy?

Jedną z korzyści ukończenia całego kursu jest możliwość odbycia płatnego stażu w jednej z firm, z którą współpracujemy. 
Jeżeli jednak zdecydujesz się na własną drogę kariery pomożemy Ci stworzyć CV oraz przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

O kursie
Ile trwa i jak odbywa się kurs?
Czytaj więcej
Jaki jest program kursu?
Czytaj więcej
Jakie są wymagania sprzętowe do uczestnictwa w kursie?
Czytaj więcej
Czy istnieje możliwość rozłożenia płatności za kurs na raty?
Czytaj więcej
Zostań programistą!
Nadchodzące kursy

Zapewne zastanawiasz się jakie korzyści przyniesie Tobie uczestnictwo w naszym szkoleniu.

Kurs pozwoli Tobie poznać język programowania C# oraz platformę .NET, które są stworzone i promowane przez Microsoft jako sposób wytwarzania oprogramowania.

Wprowadzimy Cię do świata programowania na platformie .NET! Pokażemy w jaki sposób tworzyć oprogramowanie, testować je zgodnie z metodyką Test Driven Design, korzystać z systemu kontroli wersji GIT, przygotować usługi sieciowe WebAPI oraz aplikacje WWW. W trakcie kursu wykonasz indywidualny projekt programistyczny, na którym będziesz mieć możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce, a nasi eksperci będą Ci towarzyszyć, odpowiadając na wszystkie pytania, oraz wspierać w zakresie używania dobrych praktyk programistycznych. W trakcie kursu wprowadzimy Cię do Scrum, obecnie najpopularniejszego narzędzia wspierającego komercyjnie wytwarzane oprogramowanie.
 
Masz więcej pytań? Zapraszamy na niezobowiązujące i darmowe spotkanie organizacyjne, gdzie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!