Zostań programistą!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Zapraszamy również na spotkanie orientacyjne, na którym opowiemy więcej o naszych kursach i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące kursu.

O programowaniu
Ile zarabia programista C#?

Zarobki juniora zaczynają się od 6 000 zł brutto, bardziej doświadczony programista może zarabiać około 13 000 zł brutto, natomiast zarobki eksperta to około 18 000 zł brutto.
Sprawdź ile wynoszą zarobki programisty .NET.

Czy po kursie ktoś mnie przyjmie do pracy?

Jedną z korzyści ukończenia całego kursu jest możliwość odbycia płatnego stażu w jednej z firm, z którą współpracujemy. 
Jeżeli jednak zdecydujesz się na własną drogę kariery pomożemy Ci stworzyć CV oraz przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Nasze kursy
O kursie
Ile trwa i jak odbywa się kurs?
Czytaj więcej
Jaki jest program kursu?
Czytaj więcej
Jakie są wymagania sprzętowe do uczestnictwa w kursie?
Czytaj więcej
Czy istnieje możliwość rozłożenia płatności za kurs na raty?
Czytaj więcej
Zostań programistą!
Nadchodzące kursy

Zapewne zastanawiasz się jakie korzyści przyniesie Tobie uczestnictwo w naszym szkoleniu.

Kurs pozwoli Tobie poznać język programowania C# oraz platformę .NET, które są stworzone i promowane przez Microsoft jako sposób wytwarzania oprogramowania.

Wprowadzimy Cię do świata programowania na platformie .NET! Pokażemy w jaki sposób tworzyć oprogramowanie, testować je zgodnie z metodyką Test Driven Design, korzystać z systemu kontroli wersji GIT, przygotować usługi sieciowe WebAPI oraz aplikacje WWW. W trakcie kursu wykonasz indywidualny projekt programistyczny, na którym będziesz mieć możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce, a nasi trenerzy będą Ci towarzyszyć, odpowiadając na wszystkie pytania, oraz wspierać w zakresie używania dobrych praktyk programistycznych. W trakcie kursu wprowadzimy Cię do Scrum, obecnie najpopularniejszego narzędzia wspierającego komercyjnie wytwarzane oprogramowanie.
 
Masz więcej pytań? Zapraszamy na niezobowiązujące i darmowe spotkanie organizacyjne, gdzie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!