Być może masz wiele pytań i wątpliwości

Pokrótce wyjaśniamy i odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania poniżej.

Zapraszamy również na spotkanie orientacyjne, na którym odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące kursu.

O testowaniu
Ile zarabia tester?

Junior może liczyć na samym początku na zarobki na poziomie ok. 3,6 tys. zł na rękę, mając już większe doświadczenie można liczyć na zarobki ok. 6 tys.zł. Zarobki seniorów oznaczają przeważnie wynagrodzenie ok. 10 tys. zł miesięcznie do ręki.  

Czy po kursie ktoś mnie przyjmie do pracy?

Jedną z korzyści kursu jest możliwość uzyskania płatnego stażu w jednej z organizacji z którymi współpracujemy. Jeżeli zdecydujesz się na własną drogę kariery pomożemy Tobie przygotować CV oraz podpowiemy jak przygotować się do rozmowy o pracę w branży IT.  

O kursie
Ile trwa kurs i jak się odbywa?
Czytaj więcej
Jaki jest program kursu?
Czytaj więcej
Czy mój komputer jest wystarczający do uczestnictwa?
Czytaj więcej
Zostań testerem
już w tym roku!
Nasze kursy

Pewnie zastanawiasz się, co zyskasz biorąc udział w szkoleniu.

Podczas naszego kursu poznasz różne techniki testowania manualnego, nauczysz się jak sporządzać dokumentację oraz zgłaszać błędy, ale najważniejsze, że zyskasz swoje pierwsze doświadczenie w testowaniu, co pomoże Tobie wejść na rynek pracy.

Kurs pozwoli Tobie poznać podstawy SQL oraz testów API. Dowiesz się jak używać narzędzi, które możesz wykorzystać w pracy testera. Jest to zarówno znakomity początek Twojej przygody w branży IT, jak i doskonałe uzupełnienie aktualnej wiedzy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.